Specjalista ds. rozwoju sprzedaży

Food Garden Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownika, który dołączy do dynamicznego zespołu zajmującego się utrzymywaniem pozytywnych relacji z klientami na rynku gastronomicznym.

Do podstawowych obowiązków Specjalisty będzie należało m. in.: utrzymywanie stałego kontaktu z wybraną grupą klientów, wizytowanie obecnych klientów, udzielanie wsparcia marketingowego i sprzedażowego oraz pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy polegającej na obsłudze klienta

  • czynnego prawa jazdy kat. B

  • zdolności interpersonalnych

  • otwartości na kontakty z ludźmi

  • umiejętności rozwiązywania konfliktów, prowadzenia negocjacji

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • gotowości do odbywania podróży służbowych, dyspozycyjności

  • doświadczenie gastronomiczne mile widziane

  • znajomość rynku gastronomicznego mile widziane

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

W zamian oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej w silnie rozwijającej się branży gastronomicznej

  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach o zasięgu ogólnokrajowym

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia

Ostatnia aktualizacja:
06.12.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta