Inżynier ds. realizacji zleceń produkcyjnych / Inżynier R&D

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Tworzenie dokumentacji technicznej, list materiałowych, danych testowych oraz danych katalogowych dla produktów niestandardowych, na podstawie reguł konfiguracyjnych i zasad projektowania silników indukcyjnych;

  • Udział w projektach dotyczących harmonizacji i optymalizacji konstrukcji produktów oraz poprawy i utrzymania jakości dokumentacji technicznej;

  • Współpraca w ramach globalnego działu R&D, a także lokalnych działów odpowiedzialnych za wdrażanie nowego produktu do procesu produkcyjnego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Głębokie zrozumienie aspektów związanych z konstrukcją i projektowaniem silników elektrycznych;

  • Dobra znajomość narzędzi służących do projektowania części aktywnych silników elektrycznych (MES/parametryczne obliczenia elektryczne), lub części pasywnych (narzędzia CAD, obliczenia mechaniczne – MES);

  • Analityczny i logiczny sposób myślenia;

  • Umiejętność planowania zadań indywidualnych i zespołowych;

  • Motywacja i orientacja na celu;

  • Zdolność do pracy w zespole i dobre umiejętności komunikacyjne;

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Świadomość i zrozumienie różnic kulturowych;

  • Dobra znajomość narzędzi pakietu Microsoft Office i narzędzi PDM (Product Design Management).

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
22.09.2018

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja