Asystent z językiem niemieckim i angielskim

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy entuzjastycznych i zmotywowanych kandydatów gotowych do pracy w dziale obsługi klienta na stanowisku:
Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Do obowiązków należy:
  • kompleksowa obsługa klientów w zakresie rezerwacji aut,
  • udzielanie odpowiedzi na zapytania Klientów,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • tworzenie prostych raportów.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • wykształcenie wyższe mile widziane
  • znajomość systemu Windows oraz pakietu MS Office
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • pracę z językiem obcym
  • dynamiczne, międzynarodowe środowisko pracy
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • pakiet benefitów (w tym karta multisport)

Ostatnia aktualizacja:
27.09.2017

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Sprzedaż / Obsługa klienta