Opiekun Klienta infolinii energetycznej

Work Service S. A.

Łódź Pabianice

Opis stanowiska

  • Profesjonalna obsługa Klientów – telefoniczna i mailowa – tylko infolinia przychodząca;

  • Udzielanie informacji odnośnie umowy, płatności, dostępnych produktów;

  • Przyjmowanie zgłoszeń Klientów;

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

Wymagania

  • Wykształcenia min. Średniego;

  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera;

  • Komunikatywności oraz dobrej dykcji;

  • Chęci zdobycia nowego doświadczenia oraz motywacji do pracy;

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta lub w sprzedaży.

Oferujemy

  • Kompleksowe szkolenie wstępne przygotowujące do samodzielnego wykonywania pracy;

  • Wsparcie Opiekuna oraz zespołu, na który zawsze możesz liczyć, przez cały okres zatrudnienia;

  • Umowę o pracę po okresie wstępnym;

  • Pracę od poniedziałku do piątku;

  • Pracę w przedziale godzinowym 07:00-19:00-bez zmian nocnych i weekendów;

  • Jasną i realną ścieżkę kariery;

  • Stawkę godzinową 15zł brutto/h;

  • Atrakcyjne premie miesięczne, frekwencyjne, uznaniowe;

  • Możliwość udziału w konkursach z licznymi nagrodami;

  • Dogodną i ciekawą lokalizację miejsca pracy w centrum Łodzi;

  • Obecność Koordynatora w miejscu zatrudnienia;Możliwość skorzystania z pakietu MultiSport, ubezpieczeń grupowych oraz benefitów naszych partnerów.

Ostatnia aktualizacja:
17.05.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta