Pracownik Produkcji Zaopatrzenia Ortopedycznego

VIGO-ORTHO POLSKA SP. Z O.O.

Opis stanowiska

Pracując w VIGO będziesz brał udział w wytwarzaniu indywidualnego sprzętu ortopedycznego – aparatów ortopedycznych, gorsetów, protez. W zależności od stanowiska będziesz pracował z takimi materiałami jak plastik, metal, skóra itp. Wykonujemy produkty na zamówienie, nie jest to więc praca przy taśmie produkcyjnej, to praca, gdzie wkład ludzkich rąk jest widoczny i Ty będziesz miał wpływ na efekt końcowy wykonanego przedmiotu.
Nie masz doświadczenia w takiej pracy? To nie problem, jeśli chcesz się uczyć nowych rzeczy –w okresie próbnym przewidziane jest intensywne szkolenie specjalistyczne, przygotowujące do pracy na danym stanowisku.

Wymagania

Nasze oczekiwania od najlepszych kandydatów:

  • Duże zdolności manualne i zmysł techniczny;

  • Zaangażowanie i chęci zdobycia nowych umiejętności;

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe;

  • Dokładność pracy i dbałość o szczegóły;

  • Mile widziane wszelkie doświadczenia w pracy technicznej i produkcyjnej.

Oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole i dobrej atmosferze.

  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku 7:30 - 15:30

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, po okresie próbnym dodatkowo system premii kwartalnych i dodatek frekwencyjny

  • Pakiet opieki medycznej, możliwość z korzystania kart Multisport

  • Szkolenie i wdrożenie.

  • Możliwość zdobycia unikalnych, wysoko cenionych na rynku umiejętności.

Ostatnia aktualizacja:
30.08.2018

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja