Manager Sprzedaży

KANCELARIA PRAWNA LEGATIS

Łódź Bełchatów Zduńska Wola Skierniewice Kutno Łowicz Łęczyca Tomaszów Mazowiecki Rawa Mazowiecka Zgierz Pabianice Sieradz Piotrków Trybunalski Opoczno Brzeziny Wieruszów Wieluń Radomsko Pajęczno Łask Poddębice

Opis stanowiska

 Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • rekrutowanie, wdrażanie i motywowanie nowych przedstawicieli,

  • realizowanie strategii sprzedażowej,

  • raportowanie wyników sprzedaży,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

Szukasz pracy, która w końcu spełni Twoje oczekiwania finansowe i da Ci satysfakcję? Jesteś urodzonym przywódcą, stawiasz na rozwój osobisty, zawodowy i lubisz wyzwania? Jesteś operatywny, energiczny i pewny siebie? Potrafisz uparcie dążyć do celu? Charakteryzuje Cię komunikatywność, łatwość nawiązywania nowych kontaktów i pozytywne nastawienie do ludzi?

Świetnie! To właśnie Ciebie szukamy!

Weź udział w rekrutacji i dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy

Zapewnimy Ci:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa 3 000 PLN + prowizje,

  • samochód służbowy + karta paliwowa,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • pracę w renomowanej firmie o wysokiej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę,

  • możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Dyrektora Regionu,

  • profesjonalne szkolenia wdrażające do wykonywania zawodu,

  • wsparcie naszych specjalistów na każdym etapie Twojej kariery zawodowej.

Ostatnia aktualizacja:
20.12.2017

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta