Release Specialist / Junior Technical Architect

Accenture Services Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Jesteś pasjonatem innowacji i technologii chmury? Dołącz do grupy Accenture Cloud First i pomóż nam zrewolucjonizować świat IT.

Aktualnie, na stanowisko Release Specialist, poszukujemy osób, które chcą się specjalizować w zarządzaniu, planowaniu, kontrolowaniu i optymalizacji pracy zespołów programistycznych.

Jeżeli masz praktyczne doświadczenie w integracji systemów opartych na chmurze, jesteś chętny do nauki oraz masz pasję do odkrywania i eksperymentowania z nowatorskimi technologiami to jesteś idealnym kandydatem.

Dajemy Ci niepowtarzalną możliwość zdobycia unikalnych umiejętności z zakresu Deployment & Development Lifecycle dla całej platformy Salesforce (#1 CRM na świecie!).

Czym się będziesz zajmować:

  • Wykonaniem i monitorowaniem deploymentu

  • Integracją środowisk developerskich

  • Automatyzacją rozwiązań i optymalizacją pracy zespołu developerów

  • Konfiguracją środowisk rozproszonych opartych na chmurze

  • Jeśli jeszcze nie znasz, to poznasz platformę Salesforce

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Znajomości cyklu życia projektu developerskiego

  • Doświadczenia w pracy w metodologii Agile/Scrum

  • Znajomości nowoczesnych narzędzi CI/CD i najlepszych praktyk w tym zakresie

  • Znajomości procesów i narzędzi służących do automatyzacji i języków skryptowych

  • Rozumienia ograniczeń narzucanych przez różnego rodzaju architekturę i umiejętności wyboru optymalnego rozwiązania

  • Wysoko rozwiniętej komunikacji i umiejętności interpersonalnych

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu Salesforce

  • Praktyczne doświadczenie z zakresu Continuous Deployment i Continuous Integration

Oferujemy

Co oferujemy w zamian?

  • Pracę w jednej z największych na świecie firm doradztwa IT

  • Wsparcie w rozwoju kariery i kompetencji – dofinansowanie kursów i certyfikacji, dostęp do materiałów oraz platform e-learningowych, opiekę mentora, jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery

  • Pełen komfort pracy – prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold

  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2018

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie