Regular/ Senior Java Developer

Power Media

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych Klientów w Łodzi – firmy, która za pomocą swojej globalnej platformy jak i aplikacji usprawnia pracę setek restauracji poszukujemy doświadczonego Java Developera. Firma działa na rynku polskim od 2008 roku, tworzy produkt, który m.in.  pozwala restauratorom na sprzedaż przez Internet. Sukces z Polski zamierza teraz przenieść na rynek globalny!

Zadania na tym stanowisku pracy to m.in.:

  • Tworzenie nowych funkcjonalności (80%)

  • Identyfikacja i naprawa błędów (20%)

  • Rozwijanie REST API

  • Integracje (systemy płatności, systemy sprzedażowe)

Wymagania

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • Masz doświadczenie w pracy z Java, Spring, Hibernate, REST, Maven

  • Wiesz na czym polega praca w Scrum

  • Znasz system kontroli wersji Git

  • Chcesz się rozwijać i jesteś otwarty na poznanie nowych technologii

  • Twoim dodatkowym plusem będzie znajomość: ReactJS, ReactNative

Oferujemy

W zamian otrzymasz:

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Pracę z najnowszymi technologiami

  • Realny wpływ na rozwój produktu

  • Pracę w jednym z najdynamiczniej rozwijających się startupów w branży gastronomicznej w Polsce

  • Niekorporacyjną atmosferę J

Ostatnia aktualizacja:
15.08.2020

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie