Pomocnik Elektromontera/Montera Urządzeń Dźwigowych

Top Manager

Łódź Zgierz Kutno Łowicz Skierniewice Pabianice Sieradz Piotrków Trybunalski Bełchatów Radomsko Opoczno

Opis stanowiska

Zadania:

  • pomoc w montażu urządzeń dźwigowych, wind,

  • prace monterskie na budowie,

  • możliwość przyuczenia do zawodu Montera Urządzeń Dźwigowych.

Wymagania

Wymagania:

  • nie wymagamy doświadczenia zawodowego,

  • wykształcenie techniczno-elektryczne, mechaniczne bądź pokrewne,

  • ważne uprawnienia SEP,

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacjach.

Oferujemy

Oferujemy:

  • praca od poniedziałku do piątku (160 godzin miesięcznie),

  • wynagrodzenie miesięczne podstawa 2 800 zł – 3 200 zł brutto + premie miesięczne od 700 do 800 zł brutto,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna) i dofinansowanie kart Multi Sport.

Ostatnia aktualizacja:
05.05.2017

Budownictwo / Geodezja, Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż