Zastępca Kierownika ds. Terminala (hub przeładunkowy)

ROHLIG SUUS Logistics SA

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem terminala;

  • Komunikacja i budowanie pozytywnych relacji pomiędzy oddziałami i innymi strukturami RSL;

  • Raportowanie w ustalonym zakresie i trybie oraz podejmowania stosownych działań wynikających z treści raportów;

  • Współpraca przy tworzeniu budżetów oraz prowadzenie operacji zgodnie z dyscypliną budżetową;

  • Nadzór nad sprzętem terminalowym - tworzenie rejestrów i ich kontrola;

  • Nadzór nad poprawnością prowadzenia dokumentacji terminalowej (papierowej i w systemie) przez administratorów, w kontekście prowadzonych przeładunków oraz nad procesem w terminalu.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Umiejętność zarządzania grupą pracowników;

  • Znajomość systemu TMS;

  • Znajomość pakietu Office (głównie: Word, Excel);

  • Elastyczność w rozwiązywaniu pojawiających się wyzwań;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

  • Mile widziane: uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy

Proponujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą i inne);

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego;

  • Interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Ostatnia aktualizacja:
25.08.2017

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja