Praktykant w Dziale Zarządzania Wiedzą

BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA

Opis stanowiska

Zadania w trakcie praktyk:

  • bieżąca pomoc w podstawowych czynnościach działu podatkowego;

  • wsparcie w wypełnianiu obowiązków dokumentacyjnych w zakresie cen transferowych;

  • przygotowywanie prostych analiz finansowych

Wymagania

Wymagania:

  • studenci ostatnich lat studiów magisterskich na wydziałach ekonomicznych lub pokrewnych

  • znajomość podstawowych pojęć ekonomicznych i z zakresu rachunkowości;

  • obsługa pakietu Ms Office (w szczególności word i excel);

  • umiejętność współpracy w zespole i raportowania;

  • samodzielność i komunikatywność;

  • mile widziane doświadczenie w działach księgowych

Oferujemy

Oferujemy:

  • jednomiesięczną bezpłatną praktykę z możliwością odpłatnego zatrudnienia po okresie praktyki;

  • poznanie zespołu specjalistów z różnych obszarów wspierania biznesu;

  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia

Ostatnia aktualizacja:
08.11.2017

Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki, Praktyki / Staż