Pracownik magazynowy

Axell Polska

Stryków

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy: Pracownik magazynowy

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie i przygotowanie do wysyłki szyb samochodowych,

  • załadunek spakowanego towaru,

  • dbałość o porządek i prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej,

  • kontrolowanie przyjęć i wydań towaru.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • rozwaga, wyobraźnia i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (pełen etat), z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez pracodawcę,

  • zwrot kosztów dojazdu do pracy,

  • stawkę podstawową + premie,

  • perspektywę długotrwałego zatrudnienia,

  • pracę w systemie 1-zmianowym, w godzinach 11.00 - 19.00 lub 10.00-18.00 (od poniedziałku do piątku).

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Ostatnia aktualizacja:
25.07.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna