Doradca Klienta

Biuro Sprzedaży

Bydgoszcz Toruń Włocławek Aleksandrów Kujawski Lipno Brześć Kujawski Chełmża Ciechocinek Inowrocław Kowalewo Pomorskie Nakło Nad Notecią Radziejów Solec Kujawski

Opis stanowiska

  • budowanie i rozwijanie współpracy z klientami;

  • kreowanie wizerunku i polityki sprzedaży;

  • finalizowanie i negocjowanie umów z klientami;

  • stałe aktualizowanie i pogłębianie wiedzy;

  • raportowanie.

Wymagania

  • wykształcenia min. średniego;

  • otwartości i komunikatywności;

  • wysokiej kultury osobistej oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów;

  • samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • umiejętności analizowania potrzeb klienta;

  • przedsiębiorczości;

  • dyspozycyjności;

  • orientacji na osiąganie wyników.

Oferujemy

  • ciekawą pracę wśród grona profesjonalistów;

  • atrakcyjne szkolenia rozwojowe;

  • wysoki i stabilny dochód złożony z części stałej oraz prowizji i dodatków (od 5 tys zł);

  • zabezpieczenie na lata, dzięki budowaniu dochodu pasywnego;

  • dodatkowe benefity (karta multisport, program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna);

  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych;

  • przejrzystą ścieżkę kariery;

  • wsparcie na każdym etapie pracy.

Ostatnia aktualizacja:
21.03.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta