Administrator Systemów Magazynowych

ROHLIG SUUS Logistics SA

Wymagania

Proponujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą i inne),

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego,

  • Interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Zakres zadań:

  • Nadzór i optymalizacja procesu kompletacji towaru,

  • Czynny udział w procesach magazynowych,

  • Bieżący kontakt z klientem magazynowym,

  • Nadzór nad dokumentacją transportowo-magazynową,

  • Tworzenie zestawień miesięcznych dla klientów (z ruchów magazynowych),

  • Rozliczanie materiałów eksploatacyjnych,

  • Rozliczanie paletowe sald z klientem,

  • Obsługa programu WMS.

Oferujemy

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość programu Excel (w tym: praca na tabelach przestawnych),

  • Znajomość procesów magazynowych (inwentaryzacje, transfery, konfekcjonowanie),

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Ostatnia aktualizacja:
28.01.2017

Administracja biurowa, Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja