Specjalista ds. kształcenia

Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Umowę o pracę (pełen etat)

  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy

  • Możliwość rozwoju dzięki pakietowi szkoleń

  • Pakiet benefitów - ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna

Wymagania

Aplikuj, jeśli posiadasz:

  • Znajomość prawa oświatowego

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze kształcenia zawodowego

  • Biegła obsługa komputera (Ms Office)

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • Samodzielność i dobrą organizację pracy

Oferujemy

Jeśli do nas dołączysz będziesz się zajmować:

  • Wsparciem dydaktycznym podległych szkół i placówek kształcenia ustawicznego

  • Rejestracją nowych kierunków oraz szkół

  • Rozwiązywaniem bieżących problemów z zakresu organizacji szkół

  • Współpracą z działem prawnym w zakresie przygotowania umów, statutów

  • Nadzorem nad archiwizacją dokumentacji szkół

  • Przygotowywaniem powołań i upoważnień dla nowych Dyrektorów Szkół, a także innych upoważnień dla pozostałych pracowników

  • Przygotowywaniem oraz wysyłką pism dotyczących zmian we wpisie do ewidencji szkół oraz Ośrodków Szkoleniowych

  • Wystawianiem zaświadczeń oraz duplikatów świadectw słuchaczy

  • Współpracą z działem marketingu w zakresie rejestracji nowych kierunków oraz szkół

Ostatnia aktualizacja:
09.09.2020

Branża / kategoria:
Edukacja / Nauka / Szkolenia