Staż w dziale DUR

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń wspólnie z doświadczonym technikiem automatykiem

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami

  • Pomoc przy modernizacjach, usprawnieniach automatycznych, elektrycznych

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia średniego technicznego (profil: elektronika, automatyka, mechatronika)

  • Podstawowej znajomości sterowników PLC (programowanie, diagnostyka)

  • Podstawowej wiedzy na temat falowników (parametryzacja, diagnostyka)

  • Znajomości obsługi pakietu MS Office

  • Uprawnienia SEP do 1kV – jako dodatkowy atut

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Doświadczenia w pracy w zakładzie produkcyjnym – mile widziane

Oferujemy

CO OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w międzynarodowym środowisku na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • Pracę u boku doświadczonych techników oraz inżynierów automatyków

  • Wsparcie w kreowaniu ścieżki rozwoju osobistego

  • Pakiet świadczeń socjalnych (wczasy ,,Pod Gruszą’’, świadczenie świąteczne ,,Mikołaj’’)

  • Bezpłatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karty MultiSport Plus oraz do posiłków

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

INFORMACJE DODATKOWE:

  • Praca w systemie 3-zmianowym

Ostatnia aktualizacja:
10.04.2019

Inżynieria / Projektowanie, Praktyki / Staż, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż