Ajent Saloniku Prasowego

Kolporter Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Rzgów

Opis stanowiska

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie sprzedaży i zarządzanie Salonikiem Kolportera.

Prowadzenie Saloniku Kolportera to:

  • Sprawdzony pomysł na rodzinny biznes.

  • Stałe, gwarantowane wynagrodzenie.

  • Działalność bez ryzyka.

Wymagania

Oferujemy:

  • Stałe, gwarantowane wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne i dodatkowe.

  • W pełni urządzony i zatowarowany salonik, bez konieczności wnoszenia wkładu własnego.

  • Umowę o współpracę na czas nieokreślony.

  • Szkolenia wstępne, okresowe, doradztwo specjalistów.

  • Pomoc w założeniu działalności gospodarczej.

  • Wyselekcjonowany towar i duży zakres usług świetnie odbieranych przez klientów.

  • Jasne i uczciwe warunki współpracy.

Ajent nie ponosi kosztów z tytułu bieżącej działalności saloniku. Za towar, energię, czynsz, media, itp. płaci Kolporter.

Twoja praca polegać będzie na:

  • Bieżącej administracji Salonikiem zgodnie z naszymi standardami.

  • Zapewnieniu wysokiej jakości obsługi naszych klientów.

  • Prowadzeniu sprzedaży towarów i usług dostępnych w ofercie Kolportera.

Dołącz do nas, jeśli:

  • Jesteś osobą gotową do założenia własnej działalności gospodarczej lub już ją prowadzisz

  • Chcesz rozpocząć kolejny, ciekawy etap rozwoju zawodowego.

  • Chcesz wykorzystać swoje doświadczenie zawodowe bądź zdobyć nowe ciekawe umiejętności.

  • Chcesz zyskać stały podstawowy dochód bądź dodatkowy do już prowadzonej działalności.

  • Jesteś osobą otwartą, energiczną, lubiącą kontakt i rozmowę z ludźmi.

Oferujemy

Dołącz do nas!

Wypełnij formularz po kliknięciu przycisku Aplikuj.

Potrzebujesz więcej informacji?

www.ajent.kolporter.com.pl lub zadzwoń 510 031 687

Ostatnia aktualizacja:
12.12.2018

Branża / kategoria:
Franczyza, Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta