Pracownik produkcji opakowań tekturowych

PPT Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Obsługa maszyn takich jak tekturnica, składarko- sklejarka (pracodawca oferuje wdrożenie w obowiązki)

  • Składanie opakowań tekturowych

  • Kontrola jakości wyprodukowanych elementów

  • Pakowanie

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie I-II zmianowym

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

  • Możliwość długoterminowej współpracy

  • Przyjazne środowisko pracy, SYSTEM PREMIOWY

  • Możliwość skorzystania z karty Multisport

Ostatnia aktualizacja:
07.08.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja