React Developer

Polcode Sp. z o.o

Praca Zdalna / Łódź

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Katowice, Łódź, Białystok, Kraków, Warszawa lub 100% zdalnie

Obowiązki:

  • Tworzenie, rozwijanie i modyfikowanie aplikacji.

  • Współpracę z klientami z całego świata.

  • Wyceny projektów.

Wymagania

Wymagania:

  • Podzielasz naszą pasję do programowania i interesują Cię najnowsze technologie.

  • Doskonale znasz JavaScript oraz posiadasz praktyczną znajomość OOP / ES6.

  • Masz za sobą kilka komercyjnych projektów z wykorzystaniem React.js.

  • Znasz biblioteki do zarządzania stanem aplikacji (Redux/Mobx)

  • Swobodnie czujesz się w technologiach backendowych (Symfony lub Laravel).

  • Jako miłośnik JavaScript zetknąłeś się z Vue.js / Angular lub zagadnieniami CI / CD.

  • Posiadasz dobrą znajomość baz danych (głównie MySQL).

  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym (przynajmniej B2).

Oferujemy

Szczegóły oferty:

  • Sprzęt nie tylko dla biurowych pracowników firmy, ale również zdalnych (stacja robocza, minimum dwa monitory, dyski ssd, słuchawki, myszka, klawiatura).

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i karta Multisport.

  • Indywidualny plan Twojego profesjonalnego rozwoju, budżet konferencyjny oraz szkolenia wewnętrzne.

  • Bezpłatne zajęcia doszkalające z języka angielskiego z native speakerami.

  • Możliwość rozwoju innych zainteresowań. Chcesz występować jako prelegent na prestiżowych konferencjach i warsztatach, pisać na naszego bloga, pomagać w rekrutacji specjalistów IT? A może być opiekunem stażystów, leaderem projektu lub doradzać partnerom biznesowym przy podejmowaniu strategicznych decyzji? Z pewnością znajdziemy dla Ciebie ciekawe wyzwania!

  • Regularne wyjścia integracyjne (Szczególnie polecane jeśli pracujesz zdalnie: fajnie będzie zobaczyć Cię na wyjściach i wyjazdach integracyjnych, na których bardzo nam zależy!)

Ostatnia aktualizacja:
22.03.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie