Technolog

Eurofoam POLSKA

Zgierz

Opis stanowiska

Zadania:

  • opracowywanie, wprowadzanie zmian, weryfikacja oraz aktualizacja dokumentów technologiczno-produkcyjnych i danych w systemie ERP

  • opracowywanie i wdrażanie nowych procesów technologicznych w zakresie nowych surowców, metod przetwarzania i wyrobów

  • nadzór nad bieżącym procesem technologicznym

  • wykonywanie kalkulacji kosztowych dla nowych wyrobów oraz kontrola i aktualizacja kosztów dla wyrobów już istniejących

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • znajomość Auto-Cad i rysunku technicznego

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w przemyśle,

  • znajomość branży motoryzacyjnej oraz systemów jakości, systemu SAP

  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kompetencji

  • możliwości doskonalenia zawodowego

  • pakiet socjalny

Ostatnia aktualizacja:
05.10.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja