Pracownik działu logistyki - operator wózka widłowego

August Faller Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zakres zadań

  • przyjmowanie towarów do magazynu i wydawanie produktów z magazynu,

  • ewidencjonowanie surowców i produktów oraz kontrolowanie ich stanów,

  • przeprowadzanie wstępnej kontroli jakościowej przyjmowanych towarów,

  • przygotowywanie wyrobów gotowych do wysyłki,

  • zapewnienie prawidłowych i terminowych realizacji wysyłek,

  • sprawdzanie kompletności zamówień przygotowywanych do wysyłki,

  • kontrolowanie poprawności oznakowania , układania i pakowania wyrobów gotowych,

  • sporządzanie etykiet i znakowanie palet,

  • czynny udział w przeprowadzaniu inwentaryzacji.

Wymagania

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi elektrycznych wózków widłowych UDT,

  • doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku,

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym - także w porze nocnej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność obsługi komputera,

  • znajomość zasad GMP (mile widziana).

Oferujemy

Nasza oferta:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),

  • prywatna opieka medyczna,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • karnet sportowy OK System,

  • karta przedpłacona Flexi Pass (kino, teatr, sport),

  • dopłata do wypoczynku – świadczenie finansowe,

  • świadczenie finansowe z okazji świąt Bożego Narodzenia,

  • kurs języka angielskiego w siedzibie firmy,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju w międzynarodowej organizacji,

  • przyjazna atmosfera pracy.

Firma August Faller

Firma August Faller KG należy do europejskiej czołówki specjalistów w branży opakowań dla przemysłu farmaceutycznego. W czterech zakładach w Niemczech, jednym w Danii oraz jednym w Polsce 1000 pracowników wytwarza rocznie 1,6 miliarda zadrukowanych pudełek, 1,6 miliarda ulotek do opakowań, 900 milionów etykiet samoprzylepnych i produktów wieloczęściowych. Jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw firma August Faller KG zawarła w swojej ofercie usługę opracowywania produktów uwzględniających indywidualne potrzeby Klientów. W ramach serwisu dla branży farmaceutycznej zapewnia swoim odbiorcom usługi logistyczne, konfekcjonowanie oraz dostarczanie systemów łańcuchów dostaw.

Ostatnia aktualizacja:
05.04.2019

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna