Referent ds. obsługi klienta

Eko-Okna S.A.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Przyswojenie i ciągłe udoskonalanie wiedzy o takich produktach jak: okna, drzwi, rolety, bramy, produkowanych na najwyższej jakości komponentach,

  • Przygotowywanie wycen produktów w programie Winpro,

  • Praca pod okiem Specjalisty ds. exportu na rynek francuski, włoski lub niemiecki

Wymagania

Wymagania:

  • Zmysł techniczny, wyobraźnia przestrzenna,

  • Znajomość stolarki otworowej będzie dodatkowym atutem,

  • Mile widziana znajomość programu Winpro

  • Komunikatywna znajomość języka włoskiego, francuskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole

  • Pracę w stale rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu i ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Wysokie standardy pracy oraz liczne benefity

Ostatnia aktualizacja:
21.03.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta