Koordynator Projektów Sprzedaży

ES-SYSTEM S.A.

Opis stanowiska

Wymagania

Opis stanowiska:

  • koordynacja  realizowanych projektów,

  • budowanie i rozwijanie relacji biznesowych z Klientami,

  • doradztwo techniczne w zakresie oświetlenia,

  • przygotowywanie ofert handlowych oraz projektów oświetlenia,

  • negocjowanie warunków współpracy z Klientami.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy projektowej oraz w obsłudze Klientów i prowadzeniu negocjacji,

  • praktyczna znajomość zasad sprzedaży i dystrybucji,

  • samodzielność i bardzo dobre umiejętności organizacyjne,

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,

  • znajomość branży elektrotechnicznej,

  • preferowane wykształcenie wyższe, elektryczne lub elektrotechniczne,

  • znajomość języka angielskiego – mile widziana,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie będącej liderem w branży,

  • ciekawą pracę w dynamicznym i otwartym zespole,

  • możliwość  rozwoju zawodowego,

  • prywatną opiekę medyczną.

Ostatnia aktualizacja:
19.02.2017

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta