Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

ANDRZEJEWSKI Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.

Łódź Region: Łódzkie

Opis stanowiska

  • doradztwo techniczne oraz sprzedaż w zakresie produktów oferowanych przez firmę na określonym terenie działania

  • realizacja planów sprzedaży firmy

  • sporządzanie specyfikacji technicznych dla ofert handlowych

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego

  • wykształcenie min. średnie ze wskazaniem na kierunki techniczne

  • rozwijanie relacji biznesowych i umiejętności prowadzenia rozmów handlowych

  • samodzielność i skuteczność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę w nowocześnie zarządzanej firmie

  • motywacyjny system wynagradzania

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • pakiety socjalne

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na powyższym stanowisku

Ostatnia aktualizacja:
18.01.2017

Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż, Sprzedaż / Obsługa klienta