Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego

ANTAL SP. Z O.O.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa klientów biznesowych z wybranego obszaru (finance, accountancy, business travels)

  • kontakt z klientem telefoniczny, mailowy lub chat

  • obsługa systemu i dokumentacji

  • zadania administracyjne

  • praca w zespole

  • współpraca z globalnymi partnerami/ oddziałami firmy

Wymagania

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość jednego z języków: niemieckim lub francuski

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • gotowość do obsługi wymagających klientów i pracy administracyjnej

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy

Oferta:

  • codzienna praca w środowisku międzynarodowym

  • możliwość używania i rozwijania umiejętności językowych

  • profesjonalne szkolenia

  • przyjazna atmosfera pracy

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej organizacji (umowa o pracę i pakiet benefitów)

Ostatnia aktualizacja:
06.04.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta