Spedytor międzynarodowy (FTL)

Logart Personnel Consulting

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za organizowanie transportów drogowych (FTL) w relacjach międzynarodowych, a w szczególności:

  • nadzorowanie realizacji zleceń spedycyjnych

  • dobór przewoźników i środków transportu

  • negocjowanie cen i warunków transportu

  • dbanie o wysoką jakość/terminowość realizowanych zleceń

Wymagania

Od potencjalnego kandydata oczekujemy:

  • min. rocznego doświadczenia zawodowego w obszarze spedycji

  • bardzo dobrej znajomości rynku transportowego

  • dobrej znajomość języka angielskiego (znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem)

  • umiejętności nawiązywania oraz utrzymywania dobrych relacji z Klientami

  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej

  • umiejętności pracy pod presją czasu oraz wytrwałości i zaangażowania w wykonywane obowiązki

Oferujemy

  • atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzenia

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pełną wyzwań pracę w zespole ukierunkowanym na ciągły rozwój

  • realną perspektywę rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy

Ostatnia aktualizacja:
04.12.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja