Pracownik analizy i ewidencji danych

THESAR-PRO Sp. z o.o.

Łódź Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • sporządzenie analiz i raportów wynikających z realizacji zadań

  • administracja dokumentacją w projekcie (obsługa dokumentacji, weryfikację dokumentacji, harmonogramowanie, przepływ informacji)

  • realizacja zadań związanych z odbiorem dokumentów

  • wprowadzanie danych do aplikacji

  • monitorowanie i  raportowanie statusów projektu

Wymagania

Wymagania:

  • obsługa PC oraz biegła znajomość MS Office (w szczególności: Excel, Outlook)

  • dbałość o szczegóły -  koncentracja na szczegółach przy zachowaniu wymaganych standardów

  • orientacja na wynik i jakość - podejmowanie działań zapewniających osiągnięcie założonych standardów jakościowych

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność

  • planowanie pracy

  • realizacja zadań zgodnie z ustalonym harmonogramem

  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowe wymagania:

  • praca biurowa lub w terenie, od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:00.

Oferujemy

Wynagrodzenie (w zależności od ilości wykonanych analiz w obrębie miesiąca):

od 2000 brutto

Ostatnia aktualizacja:
04.10.2017

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Informatyka / Administracja