Inżynier Konstruktor

SPRING PROFESSIONAL

Kutno

Zakres zadań:

  • Współpraca z zespołem inżynierów i wzajemna koordynacja projektu;
  • Projektowanie i rozwój poszczególnych komponentów oraz podsystemów maszyn zgodnie z koncepcją;
  • Poprawa bieżącej jakości produktów w celu osiągnięcia zamierzonych celów;
  • Projektowanie i analizowanie elementów maszyn za pomocą różnych narzędzi;
  • Aktywny udział w opiniowaniu projektach, uczestnictwo w zespołach ds. analizy bezpieczeństwa i DFMEA;
  • Wsparcie w tworzeniu prototypów oraz udział w operacjach terenowych;
  • Opracowywanie, utrzymywanie i udostępnianie niezbędnych specyfikacji system oraz dostarczanie dokumentacji uzupełniającej;
  • Wizyty w partnerskich centrach projektowych oraz u dostawców;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechaniczne;
  • Min. 3-5 letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu i rozwijaniu produktów w branży maszyn;
  • Wysoki poziom zdolności analitycznych i rozwiązywania problemów;
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy z programami: Solid Works lub 3D CAD;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Chęć do podróżowania w Polsce i za granicę;

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat

Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie

Branża / kategoria:
Produkcja