Specjalista ds. IT

Intertoll Construction Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało utrzymywanie sprawnego działania:

  • sprzętu poboru opłat, komputerów i sprzętu na pasach ruchu, placach poboru opłat i oddalonych łącznicach

  • serwerów biurowych, komputerów, drukarek, sieci

  • sprzętu do zarządzania autostradą

  • sprzętu telekomunikacyjnego, sieci LAN

  • systemów ochrony, w tym: systemu telewizji przemysłowej, systemu kontroli dostępu

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie elektryczne, elektroniczne lub informatyczne

  • atutem będzie minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomość budowy komputerów, systemów Microsoft i podstaw sieci komputerowych

  • umiejętności interpersonalne, komunikatywność

  • zaangażowanie, inicjatywa

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • opiekę medyczną opłacaną przez pracodawcę

  • świadczenia socjalne

  • pracę w firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu

Ostatnia aktualizacja:
26.05.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja