Koordynator Pracowników Tymczasowych

FALLWORK Sp zo.o.

Opis stanowiska

  • rekrutacja i obsługa administracyjna pracowników tymczasowych,

  • zarządzanie i układanie grafikami,

  • terminowe rozliczanie czasu pracy,

  • zatrudnianie i rekrutacja pracowników - ( sieci handlowe)

  • administrowanie dokumentacją personalną oraz rozliczanie czasu pracy pracowników tymczasowych,

  • wprowadzanie nowych pracowników,

  • zarządzanie i codzienny kontakt z pracownikami tymczasowymi,

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientem

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe: psychologia, socjologia, zzl, zarządzanie

  • min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Koordynatora Pracowników lub na podobnym stanowisku w Agencji Pracy Tymczasowej

  • umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności (prosimy o zamieszczanie tej informacji w CV).

Oferujemy

  • ciekawą, samodzielną, wymagającą bardzo dobrej organizacji, pracę w dynamicznym środowisku

  • dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia od godzin wypracowanych przez pracowników)

  • dodatkowe benefity (karta Multisport, pakiet ubezpieczeń)

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pracę na zasadzie Home Office

Ostatnia aktualizacja:
24.01.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry