Kierownik ds. Zarządzania Magazynami Materiałów Pomocniczych do Produkcji

SuperDrob S.A.

Opis stanowiska

Opis Stanowiska:

  • Organizacja i nadzór pracy magazynów materiałów pomocniczych do produkcji przy zakładach SuperDrob,

  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących procesy logistyczno-magazynowe oraz koszty podległych magazynów,

  • Nadzór nad przyjmowaniem i realizacją zamówień z Produkcji na materiały pomocnicze,

  • Nadzór nad przyjmowaniem dostaw zgodnie z ilościowym i jakościowym stanem faktycznym,

  • Zarządzanie podległymi pracownikami w magazynach,

  • Raportowanie do Dyrektora Działu Zakupów wskaźników logistyczno-magazynowych,

  • Odpowiedzialność za mienie zarządzanego magazynu,

  • Zapewnienie ciągłego monitorowania zapasów magazynowych,

  • Kontrolowanie zgodności rzeczywistych stanów magazynowych z raportami systemowymi, zapewnienie prowadzenia prawidłowej dokumentacji magazynowej zgodnie z zarządzeniami obowiązującymi w firmie,

  • Nadzór and utrzymaniem właściwego stanu sanitarnego Magazynów zgodnie
    z zasadami BHP oraz wymaganiami firmy,

  • Zapewnienie ścisłej współpracy z klientami wewnętrznymi w celu zapewnienia sprawnej obsługi klienta,

  • Realizacja procesów logistyczno-magazynowych zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami.

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierownika magazynu najchętniej
    w branży spożywczej lub opakowaniowej,

  • Znajomość procesów logistyczno-magazynowych,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Znajomość MS Office,

  • Dokładność, systematyczność, obowiązkowość,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista, samodzielność,

  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Wynagrodzenie i warunki pracy adekwatne do doświadczenia,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, z kartą sportową i ubezpieczeniem medycznym włącznie.

Ostatnia aktualizacja:
11.04.2019

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja