Zastępca Kierownika Stomatologii (Lekarz)

Medicover Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Jeśli masz:

  • wykształcenie lekarskie dentystyczne i czynnie wykonujesz zawód lekarza dentysty

  • 2 lata doświadczenia w zarządzaniu

  • znajomość rynku usług stomatologicznych

  • łatwość przystosowywania się do zmian i umiejętność ich wdrażania

  • umiejętność budowania relacji międzyludzkich

  • umiejętność podejmowania decyzji

Wymagania

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – 1/2 etatu

  • pracę w rozwijającej się w firmie

  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • dostęp i dofinansowanie usług dostępnych na platformie Medicover Benefits,(np. bilety do kina,teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW

  • narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon

Oferujemy

Twoje zadania:

  • nadzór nad jakością usług dentystycznych w regionie centralnym (Warszawa, Łódź)

  • planowanie i wdrażanie działań mających na celu utrzymanie standardów medycznych

  • inicjowanie i wdrażanie zmian dotyczących standardów medycznych

  • nadzór nad poprawnością dokumentacji medycznej

  • udział w procesie rozpatrywania reklamacji pacjentów

  • udział w procesie rekrutacji lekarzy dentystów w podległym rejonie

Ostatnia aktualizacja:
27.12.2018

Branża / kategoria:
Medycyna / Opieka zdrowotna