Lider Działu Automatyków

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

9-10-58423

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, która jest liderem w swojej branży i dynamicznie się rozwija, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych zarządzaniem grupą automatyków w dziale utrzymania ruchu.

Lokalizacja: okolice Łodzi

Obowiązki:

- Organizowanie pracy zespołu automatyków i elektroników (około 50 osób)
- Nadzór nad operacjami i procesami dotyczącymi automatyki i elektroniki w obszarze DUR
- Realizowanie założonych celów i wskaźników produkcyjnych
- Udział w projektach nowych uruchomień
- Wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych i doskonalących w swoim obszarze

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane w zakresie automatyki, elektroniki lub budowy maszyn
- Ugruntowana wiedza techniczna z dziedziny automatyki przemysłowej, elektroniki i pneumatyki
- Doświadczenie w zarządzaniu działem lub zespołem pracowników z obszaru DUR
- Swobodna komunikacja w języku angielskim

Korzyści:
- stabilne zatrudnienie w miedzynarodowej firmie
- praca w nowoczesnym parku maszynowy
- premia roczna
- szeroki pakiet benefitów, m.in: prywatna opieka medyczna, karta sportowa,dofinansowanie posiłków, ZFŚS
- darmowy transport pracowniczy

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Inżynieria