Specjalista ds. Obsługi Klienta - absolwent z językiem duńskim

G-Force Sp. z o.o

Wymagania

Opis stanowiska:

  • kontakt mailowy i telefoniczny z Klientem (połączenia przychodzące)

  • odpowiadanie na pytania Klientów, wyjaśnianie nieścisłości (obszar księgowości lub zamówień)

  • weryfikacja danych w systemie

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • zaawansowana znajomość języka duńskiego

  • dobry język angielski (poziom B1 i więcej) w mowie i piśmie

  • doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę

  • system szkoleń wzbogacających kwalifikacje

  • pakiet socjalny

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku biznesowym

  • wielokulturowe środowisko pracy

Ostatnia aktualizacja:
16.02.2017

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki, Sprzedaż / Obsługa klienta