Koordynator ds. utrzymania i eksploatacji pojazdów oraz sprzętu budowlanego w branży elektroenergetycznej

EL SERWIS Jarosław Mirzejewski

Rzgów

Opis stanowiska

  • Prowadzenie bieżącej eksploatacji pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz sprzętu budowlanego (koparko-ładowarki, koparki, podnośniki koszowe, HDS-y, zagęszczarki, agregaty)

  • Tworzenie dokumentacji serwisowej pojazdów oraz sprzętu

  • Rozwiązywanie problemów technicznych

  • Bieżąca kontrola sposobu użytkowania i konserwacji pojazdów oraz sprzętu

  • Wsparcie techniczne i szkolenie pracowników pod kątem użytkowania i konserwacji sprzętu

  • Odpowiedzialność za przedsezonowe przygotowanie sprzętu do pracy

  • Udział w procesie zakupowym sprzętu (opiniowanie techniczne)

  • Nawiązywanie kontaktów z firmami serwisowymi w rejonach realizacji kontraktów

  • Prowadzenie rozliczeń ze zużycia sprzętu oraz materiałów eksploatacyjnych

  • Kontrola obiegu elektronarzędzi, narzędzi oraz materiałów eksploatacyjnych

  • Nadzór nad eksploatacją sprzętu IT użytkowanego w fimie

  • Kontrola czasu pracy kierowców samochodów powyżej 3,5T

Wymagania

  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek oraz określania przyczyn awarii maszyn i urządzeń

  • Prawo jazdy kat. B, mile widziane prawo jazdy kat. C i E

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Mile widziana znajomość branży elektroenergetycznej

  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz dobra organizacja

  • Zdolność analitycznego myślenia (tworzenia rozliczeń, analiz, podsumowań)

  • Odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności

  • Biegła obsługa komputera w tym pakietu office

  • Znajomość mechaniki maszyn oraz sprzętu budowlanego

  • Znajomość zagadnień z zakresu rozliczania czasu pracy kierowców

  • Mobilność - gotowość do podejmowania działań

  • Uczciwość, sumienność, dyspozycyjność

  • Chęć uczenia się, dociekliwość, techniczne zainteresowania

Oferujemy

  • Interesującą pracę w młodym, prężnym zespole

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia

  • Możliwość zdobycia specjalistycznych uprawnień

  • Możliwość kreowania organizacji pracy oraz logistyki globalnej

Ostatnia aktualizacja:
12.06.2019

Branża / kategoria:
Serwis / Technika / Montaż