Monter instalacji

WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zatrudnimy pracowników na stanowisko instalator, monter systemów instalacyjnych. Do obowiązków na w/w stanowisku należy wykonywanie zleconych zadań związanych z inwestycjami u klientów naszej firmy, którzy zamówili kompleksowe rozwiązanie łącznie z instalacją sprężonego powietrza, wentylacją, itp.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe w kierunkach instalacyjnych, budowlanych, ślusarskich

  • doświadczenie w pracach instalacyjnych branży sanitarnej i technicznej - minimum 2 lata

  • dobry stan zdrowia, praca na wysokości

  • prawo jazdy kat. B

  • sumienność, dyspozycyjność, gotowość do pracy w delegacji

  • dodatkowym atutem będzie wykształcenie w branży HVAC

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie

  • miłą i przyjazną atmosferę,

  • system szkoleń,

  • motywacyjny system wynagrodzeń, telefon służbowy.

Ostatnia aktualizacja:
05.12.2018

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż