Operator Wózka Widłowego

Seito Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Transport wyrobu gotowego z obszarów produkcyjnych do magazynowych

  • Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych

Wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • Przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na wózkach widłowych

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzin

  • Prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia (z możliwością przejścia na umowę o pracę) w systemie 3-zmianowych pn-pt

Ostatnia aktualizacja:
01.10.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja