Technolog Odzieży Damskiej

Podwysocki Sp.j.

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

  • Pomoc w sporządzaniu dokumentacji techniczno - technologicznej wyrobów

  • Pomoc w monitorowaniu pracy krawców na etapie powstawania wzorów

  • Ocena przeszyć przed produkcyjnych odszywanych przez podwykonawców w oparciu o dokumentację poszczególnych modeli

  • Nanoszenie niezbędnych poprawek do dokumentacji wyrobów

  • Wprowadzanie produkcji u podwykonawcy

  • Nadzór nad poprawnością wykonania produkcji u podwykonawców

  • Kontrola jakości odzieży damskiej

  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Min. 5 - letnie doświadczenie na stanowisku technologa odzieży damskiej

  • Znajomość zasad kroju i szycia odzieży damskiej

  • Dokładność, zorientowanie na detale

  • Wysoka motywacja do pracy

  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

OTRZYMASZ OD NAS:

  • Pracę w przyjaznej atmosferę w dynamicznym i kompetentnym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu na stanowisko technologa odzieżowego

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Ostatnia aktualizacja:
06.12.2018

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja