Technik Serwisu

Exorigo-Upos sp. z o.o.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • samodzielne diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów IT,

  • techniczne wsparcie użytkowników sprzętu komputerowego,

  • udział w projektach IT,

  • dokumentowanie prowadzonych działań.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,

  • umiejętność obsługi systemów komputerowych (znajomość sprzętu PC),

  • dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows i Linux,

  • podstawowa znajomość serwisowania infrastruktury sieciowej LAN/WiFi

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym wraz z swobodnym czytaniem dokumentacji technicznej,

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,

  • gotowość do pełnienia dyżurów serwisowych,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (również weekendy).

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w zakresie serwisowania urządzeń fiskalnych oraz systemów POS,

  • doświadczenie w zakresie serwisowania urządzeń drukujących,

  • certyfikaty i szkolenia z zakresu sprzętu i systemów operacyjnych,

  • umiejętność przygotowywania dokumentacji technicznej.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,

  • opiekę medyczną;

  • pakiet szkoleń technicznych,

  • dostęp do wiedzy i doświadczeń wysokiej klasy specjalistów,

  • pracę w młodym, dynamicznym oraz międzynarodowym zespole.

Gwarantujemy znakomite warunki dla rozwoju talentu i pasji

Ostatnia aktualizacja:
05.01.2017

Informatyka / Administracja, Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż