Specjalista ds. e-marketingu

LASER DELUX

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i optymalizacja firmowej strony internetowej,

  • Tworzenie kampanii reklamowych z wykorzystaniem Google AdWords oraz umiejętność prowadzenia i optymalizowania efektywności kampanii reklamowych z wykorzystaniem Google Adwords, Google Analytics,

  • Optymalizacja serwisów pod kątem SEO,

  • Monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji w Internecie,

  • Analiza słów kluczowych i szukanie nowych możliwości,

  • Przygotowanie analiz efektywności prowadzonych projektów,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy w sieci,

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie działań e-marketingowych,

  • Znajomość rynku reklamy internetowej oraz branży e-commerce,

  • Biegła znajomość we wszystkich wyszukiwarkach tj. GoogleAdwords, Webmaster, Analytics, Keyword, Optymalizator, SearchConsole,

  • Znajomość zagadnień SEO/SEM wraz z trendami rozwoju branży i Internetu, w szczególności pozycjonowania stron,

  • Praktyczne doświadczenie w optymalizacji serwisów pod kątem SEO,

  • Znajomość technik pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych,

  • Biegła obsługa komputera i MS Office,

  • Kreatywność, komunikatywność, samodzielność i inicjatywa w podejmowaniu działań,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Samodzielność działania,

  • Pakiety medyczne z dostępem do prywatnej opieki i ochrony zdrowia (możliwość objęcia rodziny, tj. współmałżonków, partnerów, dzieci) oraz pakiet sportowy,

  • Bardzo dobrą i przyjazną atmosferę pracy,

  • Praca stacjonarna,

Ostatnia aktualizacja:
09.09.2017

Branża / kategoria:
Internet / e-commerce, Marketing / Reklama / PR