Kierownik Działu Spedycji Międzynarodowej Drobnicowej

ROHLIG SUUS Logistics SA

Opis stanowiska

Proponujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą i inne)

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego

  • Interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie pracą zespołu spedytorów

  • Realizacja założeń budżetowych

  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych

  • Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu

  • Podtrzymywanie i budowa dobrych relacji z klientami i podwykonawcami

  • Organizacja transportów samochodowych drobnicowych

  • Wspieranie działu sprzedaży w rozwoju Klientów

  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom

Wymagania

Oczekiwania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie spedycyjnej lub transportowej

  • Znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami drobnicowymi

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną konwersację z klientami

  • Umiejętność negocjacji z dostawcami i klientami

  • Elastyczność w rozwiązywaniu pojawiających się wyzwań

  • Bardzo dobra organizacja pracy

Ostatnia aktualizacja:
29.12.2016

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja