Przedstawiciel Medyczny

Devire

Opis stanowiska

Przedstawiciel Medyczny (woj. łódzkie)

Dla naszego partnera, międzynarodowej firmy będącej liderem w branży wyrobów medycznych i chemii specjalistycznej, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Medycznego.

TEREN PRACY: woj. łódzkie

Osoba zatrudniona na tej pozycji będzie odpowiedzialna za realizację działań sprzedażowych i marketingowych w obsługiwanym regionie poprzez m.in.:

  • Profesjonalną opiekę nad powierzonym obszarem sprzedaży.

  • Samodzielne i efektywne planowanie oraz organizację wizyt u klientów.

  • Pozyskiwanie nowych klientów  prowadzenie negocjacji handlowych.

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji.

  • Koordynowanie i prowadzenie szkoleń produktowych i innych przedsięwzięć oraz udział w kongresach i targach.

  • Bieżące wprowadzanie informacji o aktywnościach oraz klientach w systemie CRM.

  • Wykonywanie raportów z wykonywanych działań.

Nasz Klient zapewnia:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży.

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

  • Koszyk atrakcyjnych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet socjalny).

  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole profesjonalistów.

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego na rynku szpitalnym

  • Praktyczna wiedza zakresu Prawa Zamówień Publicznych.

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji.

  • Język angielski (mile widziany).

  • Dobrą obsługę komputera (MS Office).

  • Zorientowanie na wynik.

  • Gotowość i chęć do nauki.

  • Doskonałą umiejętność pracy własnej i komunikatywność.

Ostatnia aktualizacja:
28.02.2019

Farmaceutyka / Biotechnologia, Medycyna / Opieka zdrowotna, Sprzedaż / Obsługa klienta