Kierownik Biura

Balans Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Rozwój rynku i marki na terenie województwa łódzkiego

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

  • Budowa portfolio klientów oraz pozytywnego wizerunku organizacji na rynku

  • Przygotowanie ofert, budżetowanie oraz prowadzenie prezentacji

  • Negocjowanie umów oraz nadzór nad ich realizacją

  • Budowa sieci sprzedaży i zarządzanie rozwojem

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą usług Pracy Tymczasowej

  • Doskonała znajomość rynku outsourcingu, zwłaszcza w obszarze Pracy Tymczasowej

  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne

  • Ambicje zawodowe oraz chęć stałego rozwoju

Oferujemy

Oferujemy:

  • Samochód służbowy, laptop, telefon

  • Umowę o pracę

  • Bardzo dużą samodzielność w działaniu

Ostatnia aktualizacja:
20.09.2017

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta