Lider zespołu testowania

ZF Group

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • Koordynowanie pracy zespołu testującego oprogramowanie;

  • Planowanie procesu testowania w ramach przypisanych aktywności projektowych;

  • Raportowanie wyników z przeprowadzonych testów;

  • Ścisła współpraca z pozostałymi grupami projektowymi (SW, HW, System, Project Management);

  • Dbanie o rozwój zespołu dopasowany do potrzeb zespołu i prowadzonych projektów;

  • Spajanie zespołu, motywowanie, wyznaczanie celów oraz ocenianie pracowników;

  • Czynny udział w procesach rekrutacyjnych;

Wymagania

Profil kandydata:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania;

  • Znajomość procesów, narzędzi oraz metod wykorzystywanych przy tworzeniu oprogramowania;

  • Wyższe wykształcenie inżynieryjne w elektronice, informatyce lub pokrewnych;

  • Dobra znajomości języka angielskiego – swoboda w komunikacji;

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów;

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania
    w przemyśle motoryzacyjnym;

  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;

  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;

  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;

  • Pakiet relokacyjny;

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej;

  • Dodatkowe benefity - GameRoom, PizzaDay, świeże owoce, imprezy integracyjne;

Ostatnia aktualizacja:
21.03.2019

Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie, Kadra zarządzająca