Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży (Air&Sea Freight Division)

ROHLIG SUUS Logistics SA

Wymagania

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • Samodzielną pracę w rozwijającej się organizacji,

  • Możliwości realizacji zawodowej,

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Umowę o pracę z prywatną opieką medyczną.

Obowiązki:

  • Współpraca i wsparcie przedstawiciela handlowego w sprzedaży usług spedycji morskiej i lotniczej,

  • Umawianie spotkań handlowych, przygotowywanie raportów/analiz/ofert,

  • Telefoniczna sprzedaż usług frachtu morskiego i lotniczego,

  • Opieka nad klientem,

  • Sporządzanie i wysyłanie informacji handlowych do partnerów Rohlig Suus Logistics,

  • Współpraca w ramach działu handlowego oraz z działami operacyjnymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,

  • Zainteresowanie tematyką transportu lotniczego i morskiego,

  • Min. dobra znajomość języka angielskiego,

  • Wysoka komunikatywność i otwartość na nowe doświadczenia.

Ostatnia aktualizacja:
02.03.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta, Transport / Spedycja