Lider Zespołu (zespół kontroli materiałów wyjściowych)

Adamed Sp. z o.o.

Pabianice

Opis stanowiska

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało m. in.:

  • Zarządzanie podległym zespołem: zapewnienie pełnego wsparcia menedżerskiego;

  • Organizacja prac i harmonogramowanie prac w podległych zespołach;

  • Nadzór nad pobieraniem próbek materiałów wyjściowych i opakowaniowych oraz ich zwalnianie do produkcji;

  • Nadzór nad badaniem tożsamości surowców metodą NIR;

  • Sprawdzanie i zatwierdzanie świadectw badania surowców i materiałów opakowaniowych;

  • Kontrola i zwalnianie materiałów wyjściowych i opakowaniowych;

  • Sprawdzanie i zatwierdzanie instrukcji analitycznych i specyfikacji jakościowych;

  • Rozwiązywanie technicznych problemów związanych z badaniem materiałów wyjściowych ;

  • Sporządzanie wymaganych sprawozdań, zestawień, wykresów i wskaźników jakości;

  • Prowadzenie dochodzeń OOS/OOT/OOE;

  • Wystawianie kart CAPA i wniosków CHC oraz ich koordynację w zdefiniowanym zakresie;

  • Wsparcie działu Zakupów w prowadzeniu reklamacji jakościowych w obszarze surowców farmaceutycznych i opakowań z ramienia KJ;

  • Opracowanie, sprawdzenie, zatwierdzenie procedur i instrukcji postępowania;

  • Uczestniczenie w inspekcjach laboratorium dokonywanych przez nadzór farmaceutyczny lub  zleceniodawców.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego magisterskiego lub inżynierskiego w kierunkach chemia, farmacja, biotechnologia;

  • Doświadczenia w branży farmaceutycznej w tym min. 3 lata pracy w dziale Kontroli Jakości/Walidacji;

  • Bardzo dobrej znajomości procesów technologicznych związanych

  • z tabletkowaniem, kapsułkowaniem i pakowaniem produktów leczniczych;

  • Bardzo dobrej znajomości prawa farmaceutycznego;

  • Biegłej znajomości w zakresie analiz instrumentalnych klasyczne, HPLC, IGC), statystyki;

  • Znajomości pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym;

  • Znajomości anielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

  • Umiejętności zarządzania zespołem i pracy pod presją czasu;

  • Dokładności i dbałości o szczegóły.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę pełną pasjonujących wyzwań,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności,

  • Atrakcyjny system motywacyjny,

  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole,

  • Umowę o pracę.

Ostatnia aktualizacja:
04.02.2017

Badania i rozwój, Farmaceutyka / Biotechnologia, Kadra zarządzająca