Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe - 18 zł/h brutto

Gi Group Sp. z o.o.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Obecnie dla naszego Klienta – lidera w branży AGD, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Załadunek i rozładunek towarów w magazynie,
  • Obsługa wózków widłowych,
  • Wypełnianie dokumentacji magazynowych

Oczekujemy:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT) - warunek konieczny,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym
  • Doświadczenie w pracy na wózkach widłowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę godzinową 18 zł/h brutto + premia produkcyjna
  • Darmowy dojazd autobusami pracowniczymi (Ozorków, Zgierz, Żychlin, Dobrzelin, Zduńska Wola, Łask, Pabianice, Koluszki, Brzeziny)
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę po okresie próbnym,
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego, karty Multisport oraz dodatkowych pakietów medycznych
  • Umowę o pracę tymczasową na pełen etat

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Logistyka