Brygadzista w branży elektrycznej

Amnis Energia Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • planowanie oraz koordynacja robót elektrycznych

  • nadzór nad wykonywaniem instalacji elektrycznych i teletechnicznych

  • odbiór robót od podwykonawców i przekazanie robót Inwestorowi

  • bezpośrednia współpraca z kierownikiem robót elektrycznych

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD (mile widziane)

  • zaangażowanie w pracę

  • odpowiedzialność

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • interesującą pracę w rozwijającej się firmie

  • pracę przy realizacji ciekawych projektów

Ostatnia aktualizacja:
14.01.2017

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Serwis / Technika / Montaż