OTC Accountant / Credit Management Specialist

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zadania:

  • Zwalnianie zamówień dla klientów, kontakt z ubezpieczycielem
  • Monitorowanie należności klientów
  • Analiza ryzyka kredytowego
  • Przygotowanie raportów na koniec miesiąca
  • Księgowanie prowizji za wątpliwe należności
  • Analiza limitów kredytowych zgodnie z polityką firmy
  • Ścisła współpraca z OTC Delivery Managerem
  • Raportowanie

Wymagamy:

  • Doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Bardzo dobrej wiedzy z zakresu OTC / Credit Management
  • Wykształcenia wyższego
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - warunek konieczny
  • Znajomości systemu SAP
  • Sumienności i zaangażowania w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szeroki zakres benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków, ZFSS, kasa zapomogowo - pożyczkowa, wysokie premie roczne za dobre wyniki w pracy 10 - 15 % rocznego wynagrodzenia)
  • Dofinansowanie szkoleń
  • Stabilizację zatrudnienia

Numer referencyjny: CMS/PS/2017

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt