Młodszy Narzędziowiec

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

• wykonywanie przeglądów i konserwacji form wtryskowych,
• bieżąca naprawa form wtryskowych,
• prowadzenie dokumentacji napraw i konserwacji,
• wsparcie działu w bieżących pracach,

Wymagania

• doświadczenie w firmie produkcyjnej
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• uprawnienia do obsługi suwnic-mile widziane
• chęć do podjęcia stałej współpracy

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
• dodatki pozapłacowe, m.in.: świadczenia socjalne, dodatkowe
ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną, karty sportowe,
• możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym
nowoczesne technologie produkcji,
• możliwośc korzystania ze szkoleń,
• praca w systemie równoważnym czasu pracy

Ostatnia aktualizacja:
31.10.2017

Branża / kategoria:
Serwis / Technika / Montaż